• Karanténa pre žiakov 2.A a 2.B triedy

•       Na základe nariadenia RÚVZ v Humennom, odboru hygieny detí a mládeže   zo dňa 14.02.2022 ,  v termíne od 14.02.2022 - do 18.02.2022/vrátane/  sú žiaci 2.A a 2.B  triedy v karanténe. Vyučovanie prebieha dištančnou formou.

Žiaci sú povinní dodržať 5 dennú karanténu (pokiaľ nemajú žiadne príznaky).

Pri bezpríznakovosti žiakov , žiaci môžu prísť do školy v pondelok  28.02.2022.

Účasť na dištančnom vzdelávaní je pre žiakov povinná.

Žiaci, ktorí majú dištančné vzdelávanie, sú z obedov odhlásení vedúcou ŠJ.

Prosím zákonných zástupcov, aby počas trvania karanténnych opatrení sledovali zdravotný stav svojich detí, informácie týkajúce sa zhoršenia ich zdravotného stavu telefonicky konzultovali s obvodným pediatrom a informovali triedneho učiteľa.

Rodič má nárok na pandemickú OČR / u žiaka do 11 rokov veku /

Informácie budú priebežne aktualizované na stránke EduPage.