• Karanténa pre žiakov 9.A triedy

• Na základe nariadenia RÚVZ v Humennom, odboru hygieny detí a mládeže  zo dňa 25.01.2022 ,  v termíne od 25.01.2022 - do 30.01.2022  sú žiaci 9.A  triedy v karanténe. Vyučovanie prebieha dištančnou formou.

Žiaci sú povinní dodržať 5 dňovú karanténu (pokiaľ nemajú žiadne príznaky).

Pri bezpríznakovosti žiakov , žiaci môžu prísť do školy v pondelok 31.01.2022.

Účasť na dištančnom vzdelávaní je pre žiakov povinná

Žiaci, ktorí majú dištančné vzdelávanie, sú z obedov odhlásení vedúcou ŠJ.

Prosím zákonných zástupcov, aby počas trvania karanténnych opatrení sledovali zdravotný stav svojich detí, informácie týkajúce sa zhoršenia ich zdravotného stavu telefonicky konzultovali s obvodným pediatrom a informovali triedneho učiteľa.

Informácie budú priebežne aktualizované na stránke EduPage.