• Jesenný aranžmán košíkov 2024

• Počas chvíľky inšpirácie vznikli  našim tretiakom a štvrtákom nádherné košíky jesennej úrody. Rôznymi prírodninami boli zaplnené stoly v triede. Spríjemnili sme si jesenné dni aranžovaním  košíkov plných jesenných farieb.

Koordinátorka ENV pre prvý stupeň:  Mgr. Vagaská Andrea

• Duchnovička na hokeji

• Žiaci zo Základnej školy Duchnovičova v Medzilaborciach sa nedávno zúčastnili hokejového stretnutia v Košiciach. Výlet bol pre deti plný nadšenia a športového zážitku, keďže mohli sledovať napínavý zápas a užiť si atmosféru plného štadióna. Pre mnohých to bolo prvýkrát, čo videli profesionálny hokej naživo, čo v nich zanechalo nezabudnuteľný dojem. Tento deň sa stal skvelou motiváciou pre deti k športovým aktivitám a nezabudnuteľným zážitkom.

Mgr. Stanislav Kundrat

• Vážení rodičia,
            plenárne a triedne rodičovské združenie, ktoré sa malo uskutočniť  dňa 16. októbra 2024 je ZRUŠENÉ, z dôvodu prevencie pred šírením žltačky.
            O novom dátume konania rodičovského združenia Vás budeme včas informovať.

RNDr. Ivan Štefanko – riaditeľ  školy

• Plenárne a triedne rodičovské združenie

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na plenárne a triedne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 16. októbra 2024 so začiatkom o 15:00 hod v jedálni ZŠ. Po plenárnom združení sa uskutoční triedne ZRPŠ v príslušných triedach žiakov pod vedením triednych učiteľov.

Tešíme sa na Vašu účasť.                                                                                                     RNDr. Ivan Štefanko

• Školské kolo technickej olympiády

• Žiaci ukázali, že ich technika zaujíma. Vyskúšali si teoretickú, ale aj praktickú časť. Držíme palce, aby postúpili na okresné kolo.                                                                        Ing. Kotuľaková

• Duchnovičova ul. 480/29