Aktuálne informácie k návratu žiakov do škôl 2021

Na základe informácií na webe MŠVVaŠ SR , podľa epidemiologickej situácie v našom regióne a pravidiel zaradenia regiónu do jednotlivých stupňov ostražitosti a varovania COVID automat Ministerstva zdravotníctva SR, bude vyučovanie v týždni od 18.01.2021 do 24.01.2021 na prvom aj druhom stupni prebiehať dištančnou formou.

Návrat do škôl 2021

Dňa 05.01.2021 bol na webe MŠVVaŠ SR zverejnený aktualizovaný manuál pre školy „Návrat do škôl 2021“. Školy budú pri otváraní tried a návrate k prezenčnej výučbe postupovať podľa epidemiologickej situácie vo svojom regióne.

Pravidlá zaradenia regiónu do jednotlivých stupňov ostražitosti a varovania podľa epidemiologickej situácie upravuje COVID automat Ministerstva zdravotníctva SR.

PREVÁDZKA ŠKD

Na základe prieskumu sa prevádzka ŠKD v čase od

11.01. – 18.01.2021 neotvára

Medzilaborce 07.01.2021

RNDr. Štefanko Ivan

riaditeľ školy

• Príhovor riaditeľa školy

Milí žiaci, chlapci a dievčatá!

Vážení rodičia a priatelia školy!

Vážené kolegyne a kolegovia!

Prihováram sa Vám v tomto predvianočnom čase, kedy sa v kruhu svojich rodín budeme zamýšľať nad tým čoho sme boli svedkom v tomto čudesnom kalendárnom roku. Viac ako inokedy myslievame na svojich blízkych, čas vianočný nás napĺňa radosťou, láskou a porozumením. Verím, že ináč to nebude ani tento rok napriek tomu, že situácia v ktorej sme sa všetci ocitli je celkom iná a neraz sa stretávame v našej spoločnosti s opačnými prejavmi. Teší ma, že väčšina našich rodičov, zamestnancov a žiakov vedia prejaviť spolupatričnosť s tými, ktorí to veľmi potrebujú. Za všetko dobro v nás iba jeden príklad za všetky. Nedávna akcia, do ktorej sme sa spoločne úspešne zapojili pod názvom „Koľko lásky sa vmestí do krabice od topánok“ je toho dôkazom.

• Partneri

• {#1508} 3