•  Dňa 26.05.2021 / streda / bude prerušené vyučovanie a prevádzka ŠKD.

Dôvod:  - zriadenie očkovacieho centra v priestoroch školy.

Prevádzka školy bude obnovená 27.05.2021 / štvrtok /.

RNDr. Štefanko Ivan

• Vianočná pohľadnica

• Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR v novembri 2020 poprosilo deti, aby pomohli s návrhom vianočnej pohľadnice. Svoje dielo zaslalo viac ako neuveriteľných 3600 mladých tvorcov! Návrhy prišli nielen z celého Slovenska, ale aj z Česka, Francúzska, či Veľkej Británie. Zapojili sa aj žiaci našej školy z prvého stupňa:Grundzova Sára, Simeon Slobodník, Nikola Hollovova, Mária Magdaléna Cerevkova, Alexandra Holoničová, Hana Bazylakova a z druhého stupňa Tamarka Dančišinová, Nicole Bojtošová a Karín Čahojová. 23.3.2021 dostali žiaci ďakovné listy od ministra školstva, ako aj malú pozornosť. Ďakujeme našim kreatívnym žiakom a prajeme ešte veľa umeleckých úspechov.