• Najkrajší vianočný darček

• Máme za sebou najkrajšie sviatky roka „Vianoce“. Aj keď nám pandémia nedovoľuje vrátiť sa do škôl, naši prváci zo ŠKD nelenili a aspoň niektorí nakreslili najkrajší darček, ktorý si našli pod vianočným stromčekom.

Mgr. Daša Holoničová

• Vzdelávacie materiály

• OZNAM

Žiaci bez možnosti online pripojenia si budú preberať vzdelávacie materiály nasledovne:

1. – 2. roč. ................................utorok  10:00 hod.

3. – 4. roč. ................................utorok  11:00 hod.

5. –7. roč. ................................ pondelok  10:00 hod.

8. – 9. roč. ................................pondelok  11:00 hod.

Medzilaborce 20.01.2021

RNDr. Štefanko van

Riaditeľ školy

• Aktuálne informácie k návratu žiakov do škôl 2021

Na základe informácií na webe MŠVVaŠ SR , podľa epidemiologickej situácie v našom regióne a pravidiel zaradenia regiónu do jednotlivých stupňov ostražitosti a varovania COVID automat Ministerstva zdravotníctva SR, bude vyučovanie v týždni od 18.01.2021 do 24.01.2021 na prvom aj druhom stupni prebiehať dištančnou formou.

V súvislosti s otvorením škôl podľa uvedených pravidiel sa predpokladá testovanie žiakov druhého stupňa   a jedného zákonného zástupcu žiaka.

Odporúčaný termín testovania je 22. - 24. januára 2021.

RNDr. Štefanko Ivan

Návrat do škôl 2021

Dňa 05.01.2021 bol na webe MŠVVaŠ SR zverejnený aktualizovaný manuál pre školy „Návrat do škôl 2021“. Školy budú pri otváraní tried a návrate k prezenčnej výučbe postupovať podľa epidemiologickej situácie vo svojom regióne.

Pravidlá zaradenia regiónu do jednotlivých stupňov ostražitosti a varovania podľa epidemiologickej situácie upravuje COVID automat Ministerstva zdravotníctva SR.

V súvislosti s otvorením škôl podľa uvedených pravidiel sa už v tomto roku očakáva od škôl prieskum záujmu o testovanie medzi rodičmi žiakov a nahlásenie počtu požadovaných testov tak, aby príslušné okresné úrady mohli zabezpečiť pre testovacie odberové miesta dostatok antigénových testov. Odporúčaný termín testovania je 22. - 24. januára 2021.

Vážení rodičia.

V súvislosti s obnovením prezenčného vyučovania na základných školách v piatom až deviatom ročníku v januári 2021 Vás zdvorilo žiadame o vyplnenie dotazníkového prieskumu.

Dotazník zašlite obratom triednemu učiteľovi do 13.01.2021 do 18:00 hod.

Ďakujeme.

Dokumenty na stiahnutie:

Dotazník pre žiaka :  Dotaznikovy_prieskum_ziaci_12.01.docx

Dotazník pre učiteľa  Dotaznikovy_prieskum_ucitelia_aktual.docx

Ďalšie informácie budeme priebežne aktualizovať, preto sledujte náš web a Edupage.

Odkazy:

• PREVÁDZKA ŠKD

Na základe prieskumu sa prevádzka ŠKD v čase od

11.01. – 18.01.2021   neotvára

Medzilaborce  07.01.2021