• Hodina deťom 2018

Hodina  deťom

9. 11. 2018  prebiehal  dvadsiaty ročník pokladničkovej zbierky Hodina deťom. Táto zbierka je symbolom spájania sa v prospech detí a mladých ľudí z celého Slovenska a funguje nepretržite už dvadsiaty rok. Vytvára stabilný a efektívny systém podpory pre deti a mladých ľudí zo všetkých regiónov Slovenska. Naša škola sa aj v tomto roku zapojila do zbierky nielen finančným príspevkom, ale už tretí rok vytvára tím dobrovoľníkov zostavených zo žiakov deviatych ročníkov. Títo prichádzajú so žltou pokladničkou a s maskotom Hodiny deťom Hugom ku svojim spolužiakom a tí žiaci, ktorí sa finančne zapoja do zbierky, dostávajú od tímu dobrovoľníkov odznak s Hugom. Sme radi, že aj tohto roku sme pomohli tak zmysluplnej akcii. Vďaka projektom Hodiny deťom môžu deti rozvíjať svoje nadanie, zručnosti a zároveň projekty pomáhajú mnohým deťom preklenúť ťažšie životné situácie. Do zbierky sme prispeli sumou 130 eur a 97 centov .  Všetkým darcom srdečne ďakujeme.

PaedDr.  Natália Gramatová